27 Nisan 2013 #1766649

Vodafone Bir Anda Kabaran Fatura ve Umursamazlık!

Vodafone cep kamu kullanıcısıyım kendi numaramı (505935****) referans olarak kullanarak eşimin numarasını da cep kamuya taşıdım bu esnada bayi bana eşimle sınırsız konuşup mesajlaşa bileceğimi söyledi. Bu geçişi nisan ayının başında gerçekleştirdim. Eşimin hattının cep kamuya geçmesinden iki gün sonra güncel faturamı incelediğimde faturamın iki günde 80 tl ye çıktığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisi bana benim numaramın eski cep kamu eşimin de yeni cep kamu olduğunu ve sınırsız konuşup mesajlaşamayacağımı söyledi. Ben de bu bilginin Vodafone bayisinde (Kayseri Park AVM Vodafone bayisi) bana verilmediği için faturama itiraz ettim ama kabul edilmedi. Şikayetçiyim.

Hüseyin 371 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,530849****nolu numaranın kamu tarifesinde bulunan numaraları sınırsız arayıp mesajlaşacağı yönünde bilgi verildiği aktarılmıştır. 505935**** nolu hattın 04/04/2013 de KAMU010 tarifesine geçmeden önce KAMU005 CepKamu.1000.Midi paketinin kullanılmakta olduğu ve ilgili tarifede kamulularla sınırsız mesajlaşma ve konuşma özelliği olmaadığı için 04/04/2013 tarihinde tarife değişikliğinden önce diğer gsm 'e doğru yapılan kullanımlara istinaden ücretlendirme yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön