20 Ocak 2014 #2245303

Vodafone Bilgim Olmadan TL Çekiyor!

Komple özgürlük paketimin süresi dolacağının mesajı geldi ve hattıma TL yükledim.1 saat sonra süre dolacak ve paketim yenilenecek derken 1 gb internet paketiniz yenilenmiştir dedi ve 15 TL çekti.Ben ağustos 2013'de 1 kere 1 gb internet aldım ve bir daha hiç aktif olmadı o paket.İhtiyacımda yok çünkü benim paketimde internet var.


Hattımı internete kapadım telefonum üzerinden ki kullandınız demesinler diye 542'yi aradım sorunumu anlattım iptal edip paramı iade edin özgür paketim yenilensin diye bana söyledikleri bu ay kullanacaksınız diğer ay iptal edebiliriz.Kullanmayacağım ihtiyacım yok diyorum iptal edemeyiz diyorlar.Kullanmadığım bir şeyin parasını benden alamazsınız. Vodafone hattıma iade bekliyorum.

Burak 111 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön