16 Ocak 2014

Vodafone Bilgim Dışında Tek Taraflı İşlem Yapıyor

28 ekim 2013'te 0533 227 ....(numaramı Vodafone'den Turkcell'e taşımak için başvurdum. Aradan geçen zaman zarfında bu taşıma işleminin gerçekleşmediğini ve numaramın Vodafone tarafından tek taraflı iptal edildiğini öğrendim. Aynı GSM şirketi yine bilgim dışında tekrar numaramı aktifleştirerek 34.00 tl civarında dönem faturası çıkarttı. Ödedim bir müddet sonra tekrar numaramı iptal ederek hiç kullanmadığım halde 51.00 tl'lik bir fatura çıkardı. Bütün bu işlemler bilgim dışında tek taraflı yapılan işlemlerdir.

Metin 54 Okunma

Cevaplar

 • Metin21 Ocak 2014

  Müşteri deparmanındakılerın yapabileceği şey çok sınırlı.Lütfen şunalara bır yanıt verir misiniz?Neden tek taraflı olarak hiç beyanım olmadıgı halde bır kaç kez numaram iptal edildi ve tekrar neden aktifleştirildi ve bunun sonucunda almadıgım hızmetten dolayı bana neden fatura düzenlendi?

 • Metin21 Ocak 2014

  Şikayetımle gecikmesiz ilgilenmeniz beni mutlu etti.Ancak Numaramın tek taraflı neden iptal edildiği ve tekrar neden aktifleştirilerek fatura düzenlendiğine ilişkin bir yanıt alamadım.Ancak bu arada ödemiş oldugum 34.20 tllık fatura bedelini tarafıma iadesini resmi olarak talep ettim.Soucunu beklıyorum.Saygılarımla

 • Vodafone Temsilcisi17 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 16/01/2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön