22 Ocak 2014 #2251068

Vodafone Bilgim Dışında Kampanyalı Cihaz Satışı Yapmış

28.11 2013 tarihinde Vodafone tarafından arandım. Adıma bilgim dışında hat alındığını ve bu hatta kampanya cihaz verildiğini ve borcundan dolayı hattın kapatıldığını öğrendim. Dilekçe yazmamı, konunun bilgim dışında olduğunu bildirmemi istediler. Dilekçeyi yazdım. Üstünden geçen süre boyuncada haftada 1 kendilerini arayıp konu ne aşamada öğrenmeye çalıştım. Diyeceğim şuki öğrenemedim.


Kimse dönüpte bir yanıt vermediği gibi hala borcunuz var diye aranıyorum. Kullandığım telefon hattı 18 yıllık hat olup faturası tek gün geciktirilerek ödenmemiştir. Gereği ne ise yapılmasını istiyorum.

Ebru 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 23.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ebru29 Ocak 2014

    29 ocak ve hala 28 kasım tarihli şikayet dilekçeme tam bir geri dönüş yapılmamıştır. Hala vodafone yetkililerinden tek bir telefon almış değilim. sattıkları cihazın sinyallerini bulamıyorlar mı, kimlerle görüşüyor bu tel bulamıyorlar mı? bu kadar zor mu bulmak. ayrıca zaten kampanyadan bir cihaz almışım kendi hattım üzerinden sen bana telefonda danışmadan ikinci cihazı nasıl verebiliyorsun. cihazın kime gerçekten gittiğini takip bile edemiyorsun.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön