23 Ağustos 2013

Vodafone Bilgim Dışında Fixmobi Üyeliği Yapılmış!

13 ay önce Çanakkale Vodafone plazadan Ipad tablet aldım ve kampanya gereği borcumu kredi kartı ile ödüyorum. Buraya kadar herşey normal. Bu ay kredi kartı ekstresi biraz fazla geldi. Söz konusu firmaya gidip bunun nedenini sorduğum, sağolsunlar bilgi verdiler. Bir video paylaşım şirketine (Fixmobil adlı şirket) üye olmuşuz (kesinlikle böyle bir şey olmadı). Ben ise onlara şunu anlatmaya çalıştım ama beceremedim sanırım. Benim Vodafone'a verdiğim talimatın başkası tarafından kullanılmasına yani ödeme talimatına başka bir firmanın yama yapmasına, böylesi güvenilir bir firma nasıl izin verir. O zaman akla gelen, bu firmanın Vodafone ile bağı var umarım öyle değildir.

Zeki 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, iletişim bilgilerinde yer alan numara için özel servis aboneliği tespit edilememiştir. Gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına sorun yaşanan Vodafone GSM numara bilgisini iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön