03 Şubat 2014 #2271246

Vodafone Bilgim Dışında Adıma Hat Açılmış

Vodafone'de ve diğer operatörlerde kimlik fotokopimle şahsım bilgisi olmaksızın üzerime hatlar açılmıştır. Bu nedenle Vodafone'de kara gri listeye girmiş bulunmakta olup bu nedenden dolayı şahsım adına bir işlem yapamamaktayım. Örneğin paket satın alamıyorum. Suçsuz yere suçlu durumda oluyorum. Bu sorunu genel müdürlüğünüze faks olarak belirttim ve halen şahsıma olumlu olumsuz dönüş yapılmamıştır. Memnun olmama rağmen sadece Vodafone'de sorun yaşıyorum. Bu sorunun en kısa zamanda giderilip şahsıma dönüş yapılmasını istiyorum.

Ersen 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön