30 Ekim 2014

Vodafone Bilgim Dışında 3210 Üyeliği!

Bilgim dışımda 3210 adında bir servise beni üye yapmışlar. Haftalık 14 TL olmak kaydıyla üye yapılmıştır. Servise ait 0212 987 30 10 numaralı müşteri hizmetlerini aradığımda ilgilenilmeyip ücretin iadesi olunmayacağını dile getirildi. Aynı şekilde Vodafone müşteri hizmetleriyle irtibata geçmem herhangi bir değişikliğe yol açmadı.


İnternet ortamından 3210 adlı servisle ilgili bilgi araştırdığımda, benim gibi yanıltıldığını söyleyen binlerce kişiyle karşılaştım. Bu kişilerin hepsi Vodafone abonesi olması ilginç geldi. Kişisel bilgilerin Vodafone tarafından paylaşıldığını düşünüyorum. Sonuç alamazsam Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Halil 376 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 31.10.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön