21 Mart 2013

Vodafone Bilgilendirmeye Gerek Duymadı!

Adıma gönderilen fatura son ödeme tarihleri "mart 2013 faturası" hariç tümü ödeme dönemi takip eden bir sonraki ayın ilk haftasına denk gelmek te idi. Ancak Mart 2013 faturasının son ödeme tarihi 29. mart olarak belirtilmiştir. Nedenini öğrenmek için 4440542 nolu telefonu arayarak bilgi almak istedim.


Ancak aldığım cevaplar beni tatmin etmemekle birlikte kırmıştır. "Ödeme süresini 17 günden 14 düşüldüğü ve bunun müşteriye bilgi verilmeksizin yapılabildiğini "sonuçta bedelini ödeyerek almış olduğum hizmetin karşılığında böyle bir sonuçla karşılaşabileceğimi düşünmemiştim. Vodafone'nun bizleri değerli hissettirecek bir şey yapmaması üzüntü vericidir.

Engin 42 Okunma

Cevaplar

  • Engin06 Nisan 2013

    Bizlere İnternet üzerinden cevap yazarak her şeyin çözümlendiğini ve değer verdiğinizi sanıyorsunuz. Ancak bu davranışınızı telefon ile yapsaydınız çok daha iyi olurdu . Şu andan itibaren vodefone benim için önemini yitirmiştir.

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Şikayet sonucuna yönelik detayları ekte bilgilerinize sunarız; “ Öncelikli olarak 01.08.2012 tarihi itibari ile gerçekleşen ödeme tarihi değişikliği hakkında, bir önceki dönem faturasında bilgilendirme yapıldığını belirtmek isteriz. Yapılan değişiklikten fatura dönemi etkilenmemiş olup, aylık fatura döneminiz 30 günlük periyodlarda kesilecek şekilde devam edecektir. Değişiklik hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasındaki süreyi etkilemekte, 20 günden 17 güne çekilmiştir. Operatörler, faturaları abonelerine ödemeleri için yeterli zaman tanıyacak şekilde gönderebildikleri takdirde, son ödeme tarihini değiştirebilmektedirler. Faturaların abonelere ulaşma zamanlarını gözlemleyerek yapılan bu güncelleme sonrasında da, faturalarınızın son ödeme tarihi gerek faturanızda, gerekse size iletilen fatura bilgi SMS’lerinde yer almaktadır. Faturalarınızın son ödeme tarihini kaçırma endişesi yaşamamak için Vodafone Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri veya anlaşmalı bankalar aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verebilir, faturalarınızın düzenli ödenmesini sağlayabilirsiniz. Mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön