08 Mayıs 2013 #1785549

Vodafone Bilgilendirmeden Tarife Değişikliği!

Vodafone nun her yöne 1500 dk 30 tl kampanyasına katılmak için gerekli başvuruyu yapmama rağmen haberim olmadan kayıt yapmak istediğim tarife yerine daha pahalı olan 1000 dk 45 tl kampanyasına kayıt yapılmıştır. bununla kalmayıp faturamı iptal etmek istediğimde ise 87 tl gibi bir faturanın ödemek zorunda kalacağımı belirtiliyor.


Hiç bir bilgi uyarı yapılmadan kendi isteklerine göre kampanyalara dahil ettirmektedirler. buda yetmezmiş gibi sms paketimi faturaya bağlı olmadığı halde bundan da mahrum bırakıldım Bunun mantıklı açıklamasını ne vodafone bayisi nede görüştüğüm operatörlerden alamadım tek kelime ile mağdur edildim.Yetkili birilerinden yapılan hatanın düzeltilmesini istiyorum...

Cihan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın CEP AVANTAJ 1000 tarifesi ile taşınmış olduğu ve taahhütnamenizin bulunmaması nedeniyle işlem yapılmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön