18 Eylül 2013 #2018478

Vodafone Bilgilendirmeden SMS Paketimi İptal Etti!

Vodafone hattımı yaklaşık 2 yıldır kullanmaktayım. Her ay ortalama 40 TL faturam olur. Bu ücrete sms paketi ve bedava dakikalarım dahildir. Fakat çok kıymetli Vodafone yetkilileri ağustos ayında sms paketimi kendi kendilerine iptal ettiler. Herhangi bir bilgilendirme mesajı ya da arama gelmedi bana bu konuyla ilgili.


Sms paketimin iptal edildiğini, firma bana 350 liralık bir ara ödeme gönderdikten sonra farkettim. Ne olduğunu anlayana kadar 112 liralık bir fatura daha kestiler. Taahhüt süresi dolunca bende iptal edeceğim.

Can 45 Okunma

Cevaplar

  • Can18 Eylül 2013

    tabi zaten sizin için bi problem olmasını beklemiyordum. ayrıca 462 liralık faturayı öğrenci olarak nasıl ödeyeceğiminde sizin için problem olarak görülmesi gerekmiyor. BU ŞİKAYETİ GÖREN İNSANLAR!!! EĞER SİZDE BÖYLE BİR FATURAYLA KARŞILAŞMAK İSTEMİYORSANIZ VODAFONE HATLARINIZI DİREK İPTAL EDİN, YOKSA ZATEN HİÇ ALMAYIN

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541200****numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemelerde kampanya süreci boyunca 3 ay geçerli sms hakkınızın yüklendiğine dair bilgi sms'i 28.05.2013 tarihinde, gönderilmiştir. DEGERLI IS ORTAGIMIZ, HER YONE MAKSI SMS PAKETI 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK HATTINIZA TANIMLANMISTIR. 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK VODAFONE ICI 10.000 SMS, DIGER YONLERE 2.000 SMS GONDEREBILIRSINIZ. Sms kampanyanızın ise 31.07.2013 tarihinde sona erdiği ve sms haklarınızı 31.07.2013 tarihine kadar kullandığınız tespit edilmiştir. 01.08.2013 tarihinde ise, DEGERLI IS ORTAGIMIZ, 3 FATURA DONEM UCRETSIZ OLARAK YARARLANDIGINIZ HER YONE MAKSI SMS PAKETI KULLANIM HAKKINIZ SONA ERMISTIR. VODAFONE ICI 10.000 SMS, DIGER YONLERE 2.000 SMS?E AYDA 11TL ODEYEREK AVANTAJLI MESAJLASMAYA DEVAM EDEBILIRSINIZ. Bilgilendirme sms'tarafınıza iletilmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 541200****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Tarafınıza bilgilendirme sms'i gönderildiği görülmüştür, DEGERLI IS ORTAGIMIZ, HER YONE MAKSI SMS PAKETI 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK HATTINIZA TANIMLANMISTIR. 3 FATURA DONEMI BOYUNCA UCRETSIZ OLARAK VODAFONE ICI 10.000 SMS, DIGER YONLERE 2.000 SMS GONDEREBILIRSINIZ. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön