10 Şubat 2015

Vodafone Bilgilendirme Yapmıyor!

Üç aylık 500 MB ücretsiz internet kullanma hakkım olduğunu belirten mesaj gönderdiler. 3 aylık sürem bitmiş ve bana herhangi mesaj gelmedi ta ki faturam 193 TL gelince Vodafone servisini arayınca anladım 154 TL internet kullanılmış dediler. Neden bilgilendirilmedim dedim siz takip edeceksiniz dediler. İşlerine gelince mesaj gönderirler gelmeyince siz takip edeceksiniz. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nazan 84 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nazan10 Şubat 2015

    Müşteri hizmetlerinden yeterli cevap alamadığım için sizin yardımcı olmanızı istemiştim siz tekrar aramamı istiyorsunuz. Her neyse çözüm bulamayacaksınız herhalde demek ki bana da aboneligimden vazgeçmek düşer. Kısa sürede cevap verdiniz için çok teşekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön