30 Ocak 2014

Vodafone Bilgilendirme Yapmadı!

Kullandığım tarifenin taahhüdünün biteceği dolayısıyla bir Vodafone şubesinden tarifemi değiştirerek farklı bir tarifeye geçtim. Yurt dışı aramalarım olduğu için daha önce aramalarımın yarısını yurt dışına kullanabiliyordum ve yeni tarifede de bu şekilde yurtdışı aramaları olan bir tarife istediğimi söyledim. Beni geçirdikleri tarifenin yurt dışına da aramaları olduğunu söylediler ama ilk ay 298 tl fatura geldi ve yurtdışı aramaları ücretlendirildiğini gördüm. Bu durum ile ilgili daha önce hiçbir şekilde bilgilendirilmedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda geri dönüş yapacaklarını söylediler ve 1 aydır oyalıyorlar. Faturaya itiraz ediyorum ve biran önce sonuca ulaşmasını istiyorum.

Hayriye 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön