23 Ocak 2014 #2252050

Vodafone Bilgilendirme Yapmadan Kampanyayı Bitirmiş

3 senedir cep avantaj mini tarifesine üyeyim. 250 dk +1 tl ödeyip 500 dk konuşma sürem vardı. Her sene aralık ayında müşteri hizmetleri tarafından 5-6 kez aranıp +1 tl karşılığında 250 dk konuşmaya devam edip etmeyeceğim soruluyordu. 2013 aralık ayında tekrar aradılar devam etmek isteyip istemediğimi sordular. Bende eşimle konuşayım tarife değiştirebilirim dedim. Beni tekrar arayacaklarını söylediler. Onlar aramadı bende unuttum. Bilgilendirme mesajı gönderilmeden benim 500 dk konuşma hakkım 250 dakikaya düşürülmüş ve ben bir aydır 500 dakikam var zannedip dün 129 tl fatura mesajıyla karşılaştım. Bilgilendirme mesajı gönderildi denildi ama ben mesaj görmedim. Vodafone lütfen cevap versin.

Şerife 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 27.01.2014 ve 29.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön