10 Mayıs 2013 #1791304

Vodafone Bilgilendirme Yapılmadı!

Yaklaşık 2 ay gibi bir süredir Vodafone ile inanılmaz bir mücadele içerisindeyim, Vodafone'un neler yaptığına bir bakın.!12 Ay taahhütlü bir kampanya ile hattımı Vodafone'a taşıdım kampanya sürecimin bittiğini, dakika kullanım hakkımın dolduğunu içeren herhangi bir mesaj almama rağmen yüksek meblağda fatura geldi.


Bunun üzerine m.hizmetlerini arayarak durumu bildirdim ve 12-13 sefer şikayet formu, itiraz dilekçesi oluşturduk. Herhangi bir dönüş sağlanmadı 10.05.2013 tarihinde Vodafona genel müdürlüğünü arayarak yetkili ile görüşmek istediğimi bildirdim bu eylemi 17 kez yaptım hepsinde ya boş bir dahiliye aktardılar yada m.hizmetlerine aktardılar. Vodafone'nun gözünde değerimiz : 0.

Mevlüt 21 Okunma

Cevaplar

  • Mevlüt08 Mayıs 2014

    Vodafone'dan uzak durun..

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 06.03.2013 tarihli faturanızın ödendi konuma alındığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön