18 Mart 2013 #1691635

Vodafone Bilgilendirme Yapılmadı!

Ocak 2013 te mevcut numaram aynı kalmak koşulu ile numaramı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Akabinde son olarak ödenmemiş faturası var mı diye bankam aracılığı ile sorguladım. Bugün tekrar Vodafone'a geçmek için başvuru yaptığımda aralık ve ocak ayına ait toplasanız 100 tl yi geçmeyecek bir borcum olduğunu bundan dolayı avukata verildiğimi bildirdiler.


Üstelik bunu benim talebimle öğrenebiliyorum. Bir kez dahi aramadan,bilgi vermeden evime yazılı bir bilgi ya da ihtarname göndermeden beni hangi hakla avukata verip işlemlerimi yasal takibe devredebiliyorsunuz. Vodafone bu kadar mı amatör çalışan bir firma anlayamıyorum. Konularla ilgili acilen tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Leyla 33 Okunma

Cevaplar

  • Leyla29 Mart 2013

    Yetersiz ve benim size ilettiğim şikayetle alakası olmayan cevabınız için teşekkür edemiyorum. Kendi işimi kendim çözdüm. Neyse ki avukatınız avukat masrafı vs talep etmedi de ben de yasal işlemlerle uğraşmak zorunda kalmadım.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 505350xxxx numaralı hattınızın kesim tarihinin her ayın 6. günü olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz. Fatura dönemi tarihi içerisinde olan 22.12.2012 tarihinde farklı operatöre geçiş yaptığınız görüntülenmiştir. Çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön