07 Şubat 2014 #2282458

Vodafone Bilgilendirme Mesajı Göndermedi!

Vodafone abonesiyim. 500 Gb'lık internet paketim var. Normalde, %80'lik kullanım hakkımı doldurduğumda ve paketimin bittiğine dair bilgilendirme mesajı gelmesi gerekirken, bu mesaj gelmedi.Dolayısıyla, haberim olmadan internet paketimi aştığım için 8 TL civarında ücretlendirme yapılmış!


İtiraz ettim, müşteri temsilcisi de bilgilendirme mesajının iletilmediğini doğruladı. Fatura itiraz kaydımı açtı. Fakat cep telefonuma gelen mesajda ücretlendirmede herhangi bir hata olmadığı yazıyordu. En az 2 kere bilgilendirilmem gereken bu konuda, bilgilendirilmediğim halde, bu ücret neden kesiliyor?

Zeynep 79 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 20.02.2014 ve 21.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zeynep10 Şubat 2014

  Çözüm ile ilgili herhangi bir geri dönüş sağlanmadı.

 • Zeynep10 Şubat 2014

  Çözüm için geri dönüş bile olmadı!

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön