10 Nisan 2013 #1734706

Vodafone Bilgilendirme Mesajı Gelmeden Ücret Talep Ediyor!

Son 3 aydır sürekli aynı problemi yaşamaktayım.İnternet paketimin bittiğine dair bilgilendirme SMS'ini almadan "Tebrikler!Günlük 5 TL data kullanımı yaptığınız için..."şeklinde bir SMS alıyorum.Bilgilendirme yapılmadığı için kendimi Vodafone'un 5 TL'lik oyununda buluyorum.


Önceki ay müşteri hizmetleriyle dair yaşamış olduğum sıkıntıyı da burada paylaşmıştım.Bu konuda küresel bir şirket olan Vodafone'un terbiye sınırlarını aşan müşteri temsilcisine olan tutumunu ve sürekli olarak tarafıma bilgilendirme yapılmadan kesilen 5 TL'lerle ilgili düzeltmesi nasıl olacaktır merak ediyorum.Ayrıca bu tutar faturamdan çıkarılmaz ve tarafıma olan özür iletilmezse ailemdeki 4 Vodafone hattını iptal edeceğim.

Fatih 61 Okunma

Cevaplar

  • Fatih12 Nisan 2013

    son 3 aydır öncelikle "tebrikler.." şeklinde SMS sonrasında ise "internet paketiniz bitmiştir" şeklinde SMS geliyor. İnsanı aklınız sıra kandırmaya çalışmayın. 5 TL'den bana bir şey olmaz ancak 4 tane faturalı hattı kapatacağımı tarafınıza bildiririm.

  • Vodafone Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kamu1TLye 250Avantaj Kamp-Maxi kampanyasında bulunmakta olduğunuz tespit edilmiştir. "Sayin abonemiz, 05.04.2013 14:12:12 itibariyle KAMU26 250DK+SMS+DATA dahilindeki 250 MB limitinizi %100 kullandiniz." sms i tarafınıza gönderildği tespit edilmiştir. Diger kullanim haklarinizin ozeti icin OZET, ayrintisi icin INTERNET SORGU yazip 7000e SMS atarak ucretsiz ogrenebilirsiniz. Bu bilgi sms inden sonra data kullanımı sağladığınızdan ücretlendirildiğinizi belirtmek isteriz. 2013-04-06 16:22 tarihinde gönderilen mesaj: " TEBRIKLER! GUNLUK 5 TL DATA KULLANIMI YAPTIGINIZ ICIN GUNSONU 23:59:59 A KADAR YAPACAGINIZ DATA KULLANIMLARI BIZDEN SIZE HEDIYE " Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön