09 Nisan 2013
Yorum Yap
#1732393

Vodafone Bilgilendirme Hatası Yüzünden Yüksek Fatura Geldi!

Kullanmış olduğum dakikanı katla kampanyasını kullandım. Bundan dolayı her ay 500+500 dakika aylık konuşma limiti karşılığında 39 TL ödüyordum. Bu ay telefon faturam 395 TL geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda 850 dakika ekstra kullanmış olduğumu belirtti. Daha sonrasında kendim internetten dökümü inceledim ve dakikanı katla tarifesindeki +500 dakikanın eklenmediğini gördüm.


Bu konuda bana bilgilendirme daha öncesinde neden yapılmadı? Bu uygulamanız yüzünden bu faturayı ödemek zorunda kalıyorum. Vodafone tarafından yapılan bilgilendirme hatası yüzünden faturamın tekrar gözden geçirilmesini istiyorum. Tüketici mahkemesine başvurumu en kısa zamanda yapacağım. Hattımı da taşıyacağım.

Tuğçe Tuğçe 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tuğçe24 Nisan 2013

    Bu kadar uzun süredir herhangi bir geri dönüş yapılmaması da ne kadar güvenilir??? bir firma olduğunuzu gösteriyor. Müşteriye verilen önemin ne olduğunu da bu şekilde görebiliyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler