27 Haziran 2013

Vodafone Bilgilendirme Hatası!

17/06/2013 tarihinde 20 TL karşılığında 1GB(piyasadaki en pahalı paket olduğunu düşünüyorum) paket aldım. 18/06/2013 tarihinde 1gb hediye tanımlandı. Tanımlamadan sonra güvenemeyip Müşteri Hizmetlerini aradım ve bana "önce hediyeniz kullanılır daha sonra kendi paketiniz" dendi. Yine güvenemedim 7000'e mesaj attım baktım kullanım hediyeden düşüyor. 1GB sonunda hattımın bağlantısı kesildi.

Müşteri hizmetlerini aradım "paketinizde kullanım hakkınız duruyor." dedi ve 4 kez bağlandıktan sonra sorunu çözemeyip teknoloji servisine aktardılar. Oradan da "Müşteri hizmetleri ekranları güncel değil paketiniz dolmuştur. Size yanlış bilgi aktarmışlar, internet kullanımınızı aşmışsınız." dediler. Müşteri Hizmetleri ekranları güncel değilse kim yardımcı olacak bana?

Fatih 29 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili; Benim sorunumun ne olduğunu anlamamışsınız. Detaylı olarak kontrol etmeniz gereken şeyler paket içeri değil, Müşteri Hizmetlerinin bana verdiği YANLIŞ BİLGİLER. Sadece başlığı okusanız derdimi anlarsınız zaten

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınıza tanımlı olan Net Avantaj1000 internet paketinizin aylık verilen data kullanım miktarının dolması durumunda internet erişimine devam edebilmek için günlük ek paket alınabileceğini ve kota aşımında ekstra ücretlendirme yapılmadığı bilgisini aktarak isteriz. İnternet paketiniz ile ilgili detaylı bilgilere http://www.vodafone.com.tr/Internet/mobil-internet-paketleri.php linki üzerinden ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Ek bilgi olarak;babalar günü kapsamında tanımlanan data promosyonu mevcutta data paketi olan hatlarda aynı anda kullanılamamaktadır.Hediye data hakkının bitiş tarihi 22.06.2013 olup,17.06.2013 de data paketi satın aldığınızdan paketiniz devreye girmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön