09 Eylül 2013 #1997711

Vodafone Bilgi Vermedi!

Taahhütüm bitti diye beni bilgilendirmedikleri gibi bir de 246. 00 TL fatura gönderdiler. Arayıp sorduğumda ise beni onlar arayacaklarını söylüyorlar fakat aradan 3 ay geçmesine resmen bana geri dönüş yapmayıp bana bilgi vermemişlerdir. Vodafone'dan şikayetçiyim.

Nilgün 17 Okunma

Cevaplar

  • Nilgün12 Eylül 2013

    4 aydır vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum da bana bilgi vermiyorsunuz buradan mı cevap veriyorsunuz. Tüketici haklarına başvurucam bir çok vatandaşı bu şekilde mağdur bırakıyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.05.2013 tarihinde bilgilendirme sms'i gönderildiği tespit edilmiş olup,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön