16 Mayıs 2013

Vodafone Bilgi Vermeden İcraya Vermiş!

Daha önce Vodafone müşterisiydim. Sonra başka operatöre geçtin. Şimdi vodafone tarafından icra verilmişim bana her hangi bir tebliğ yada mail yada mesaj göndermeden.Nasıl olacak kabul etmiyorum borcun neyse öderim.

Ozan 135 Okunma

Cevaplar

  • Ozan22 Mayıs 2013

    tam oyun. icra vermeden önce bana bilgi vermeniz gerekiyordu . ama amacınız ortak olduğunuz avukat parasını benden almak .yaptığınız oyun. maksat avukat parası vodavone ile avukat aralarında vatandaş parasını bölüştürmek.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik gerekli inceleme sağlandığında 542337****hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızı kullandığınız dönemde fatura kesim tarihinizin her ayın son günü olduğu 26.10.2012 tarihinde hattınızı farklı operatore taşıdığınız görülmüştür.Dönem içerisinde yapılan paketten her türlü çıkış ve iptal işlemi durumunda toplu süre ücretininin tamamını ödenmektedir.Yasal Takip sürecinde bulunan hatlara tarafımızdan farklı bir müdahale sağlanamamaktadır.Yasal Takip süreçindeki masraflar ( Avukatlık masrafı,faiz ..vb )yeralan fatura tutarlarına dahil olmadığının bilgisini iletmek isteriz.Faturanızın ulaşmaması ile ilgili takip abone tarafından yapılmakta olup, faturalarınızı öğrenebileceğiniz bir çok servisimiz mevcuttur. Fatura ödemelerinizle ilgili olarak imzalamış olduğunuz söleşmenin 5. maddesinin 7. fıkrasında " abone fatura ödemelerini, gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan Vodafone Fatura bilgi hattından, Vodafone Web sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir." fatura takibinin abone sorumluluğunda olduğu bilgisi açıkça belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön