02 Eylül 2013 #1989169

Vodafone Bilgi Vermeden Hattımı Kapatıp Cayma Bedeli Yansıtmış!

530 552 *** Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım, daha doğrusu kullanıcısıydım. Birikmiş faturalarımı ödemek üzere gittiğimde hattımın kapandığını ve en son faturaya almış olduğum kampanyalı cihazın da cayma bedeli yansıtıldığını öğrenene kadar.


Bu kadar sene düzenli olarak faturanı öde ondan sonra ödeme zorluğu çek 3 ay bütün faturalarını ödemeye gittiğinde böyle bir şeyle karşılaş ama asıl beni sinirlendiren müşteri hizmetlerinizin hiç bir yardımda bulunmaması ve cevap bile vermemesi. Valla çok büyük bir firmasınız hakikaten müşteri memnuniyeti ve yardımcı olma yok. Reklamlarda bas bas bağırması değil icraat lazım. Bundan sonra herkese Vodafone kullanmaması gerektiğini anlatacağım.

Burak 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 04.09.2013 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Hattınıza ait son üç dönem faturasının ödenmemesi sebebiyle borçtan dondurma işlemi gerçekleşmiş ve buna bağlı olarak kampanya çıkışı gerçekleşmiştir. Taahhütname koşulları gereği uygulamada sorun bulunmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön