30 Ocak 2014 #2265757

Vodafone Bilgi Verilmemesi Nedeniyle Yüksek Fatura Gönderdi!

Aralık ayının başında paketimin süresinin biteceğine dair mesaj geldi. Vodafone bayiine gidip yeni bir paket almak istediğimi belirttim. Mevcut paketim bitince yani 15 Aralıktan sonra bayiiye gitmem gerektiği söylendi.18 Aralıkta bayiiye gittim ve yeni bir paket aldım.Fakat faturam 152.20 TL geldi neden bu kadar geldiğini öğrenmek için aynı bayiiye gittim(Edirne Kutlu Vodafone)


Burada öğrendiğime göre yeni paketimin başlama tarihi 15 ocakmış ama bu konuda daha önce bilgilendirilmediğim için hattımı paketim varmış gibi kullandım bilgi verilmemesinin sorumlusu ben olmadığımdan faturayı ödemek istemiyorum.Müşteri hizmetlerini aradım açan olmadı.Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Çisem 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön