22 Mart 2013 #1700963

Vodafone Bilgi Verilmeden Sahip Olduğum Hat İptal Edilmiş!

5057101**** nolu hattımı Vodafone operatörüne taşıyarak aktif kullanmaktaydım. Yaşadığım sıkıntı sebebiyle vodafone hattımı ön ödemeli hatta çevirerek pasif durumda kullanmaya devam ettim. Bankacılık işlemleri için şifrelerim bu numaraya geliyordu. 21.03.2013 tarihinde hattımın kontör yüklemesi yapılmadığı için iptal edildiğini öğrendim.


Çağrı merkezi ile yaptığım görüşmede hiçbir sonuç alamadım. Personeli bilgilendirme veya sorun çözmeden çok uzak bir tavır ile davrandı. Konuya istinaden mağduriyetimin giderilmesini sanırım BTK'dan talep etmem gerekecek.

Mehmet 219 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet19 Nisan 2013

  Vodafone geçen bir aylık süre içerisinde herhangi bir çözüm üretmediği gibi, hattımı devraldığı operatöre de iade etmemektedir. Bu operatörü tercih edecek kullanıcıların firmanın hizmet, kalite ve güven politikasını iyice öğrenerek bu firmayı tercih etmeleri ilerleyen zamanlarda yaşayacakları olası sıkıntıları önleyeceği kanaatindeyim.

 • Mehmet06 Nisan 2013

  Müşteri temsilciniz sistemsel arıza nedeni ile uyarı mesajının gönderilmediğini iletti. Birinizin söylediği diğerini tutmuyor. Operasyonel işlemlerinizi yuvarlak kelimeler ile gerçekleştiremezsiniz. Bu sizi satış yapabilen fakat iş üretemeyen bir kurum haline getirir. Nitekim şikayetime istinaden verilen cevaplar ve yapılamayan iyileştirmeler konuya istinaden örnek teşkil etmektedir.

 • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Aktif kullanım süresi 180 gündür.Bu süre her yüklemeden sonra yenilenir.Süre boyunca,arama yapabilir,aranabilir ve tüm servislerden yararlanabilirsiniz. Aktif kullanım süresi bitiminin 10 gün öncesinde, her çağrı başlatmaya çalıştığınızda Aktif Kullanım süresinin ne zaman biteceği anonsu ile uyarılırsınız. Uyarı anonsu bittikten sonra başlatmış olduğunuz çağrıyı gerçekleştirebilmektesiniz. Aktif Kullanım Süresinin bitimi ile 90 gün kısıtlı kullanım süresi başlamakta olup, bu sürede arama yapılamaz.Kısıtlı süresi bittiğinde hat iptal olur.Kısıtlı süresinin bitiminin 10 gün öncesinde , her çağrı başlatmaya çalıştığınızda, kısıtlı süresinin ne zaman biteceği anonsu ile uyarılır ancak aramanızı gerçekleştiremez olduğunuz bilgisini paylaşmak isteriz. Hattınızda en son 23-06-2012 07:17:17 tarihinde ceplira yüklemesi yapılmış olup, 2013-03-21 06:00:45 tarihinde kullanım süresi dolduğundan hattınız iptal olmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet26 Mart 2013

  Vodafone, şikayetlerin fazlalığından olsa gerek, halen bir dönüş yapmadı. Kalabalık bir şikayet karşılama departmanı kurmanız gerektiği kanaatindeyim.

 • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön