14 Mayıs 2013

Vodafone Bilgi Verilmeden Onay Alınması!

Vodafone müşteri hizmetleri tarafından aranıp, kullanmış olduğum tarifeme ayda sadece 1 TL ödeyerek, dakikamın artacağı ve mesaj hakkımın olacağı başka hiçbir ücret ödemesi yapılmayacağı söylenerek benden bu konuda onay alındı. Ancak daha ilk faturam, 33 TL olması gerekirken, 56,20 TL faturam geldi.

Bunun üzerine 13/05/2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak bu konu hakkında bilgi istedim. Bana bilgi verilmeden böyle bir değişikliğin olamayacağını, ve bu konu hakkında şikayet başvurusu oluşturduğu söylendi, Aynı gün içerisinde Vodafone'dan sms gelerek herhangi bir sorunun olmadığı bildirildi. Asıl sorun, böyle bir bilgi verilmeden benden bu onay alınmasıdır.

Hale 31 Okunma

Cevaplar

  • Hale28 Haziran 2013

    bana cevap olarak faturalarımda herhangi bir sorun olmadığı hakkında geri dönülmüştür mail olarak. benim sorunum fatura değil bende onay alınmadan güncelleme yapılmasıydı halen sorunumu bile anlamış değiller sorunumla ilgili bir bilgilendirme ve şikayet konusu hakkında bir geri dönüş yapılmadı.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,539497****hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ü cretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön