21 Ocak 2014 #2248690

Vodafone Bilgi Servisi ve Reklam SMS'leri İstemiyorum!

Vodafone hattıma sürekli, belki günde 10'dan fazla servis,reklam mesajları gönderiyor. Yok şu kadar yükleyin şu kadar kazanın, yok x şirketinin reklamı vs. bu ve buna benzer sms'ler sürekli geliyor artık sabır taştı numaramı farklı operatöre taşımayı düşünüyorum.


Ben bu hattı reklam mesajları okumak için kullanmıyorum. Lütfen bu konuda gerekli departman gerekli işlemi yapmasını hassasiyetle takip edip tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Mehmet 71 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  çok hızlı iletişime geçti firma yetkileri yaklaşık 2 saat içerisinde sorun için telefonla arayıp bilgi verdiler ve kısmende olsa çözüm için uğraştılar.ilgi ve alakalarınızdan dolayı teşekkür ederim .

 • Mehmet'in Teşekkür Mesajı21 Ocak 2014

  bu kadar hızlı bir çözüm bulacağımı sanmıyordum.teşekkürler ilginiz için telefonda arayan beyfendinin olumlu düzgün konuşması kısmende olsa duruma çözüm bulduğundan dolayı teşekkür ederim

 • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön