26 Ocak 2015

Vodafone Bildirimsiz Taahhüt İptali!

Şirketim adına kayıtlı telefon numaralarını satış temsilcisinin yönlendirmesi ile başka bir operatöre taşıyıp Vodafone'a geri geldik. Fakat otomatik ödeme talimatımızın iptal olacağı bilgisini almadığımız için yeni bir talimat vermedik. Doğal olarak 3 ay boyunca faturamız ödenmemiş. Ve hatlarımız hiçbir uyarı mesajı olmadan, telefon açılmadan en önemlisi hat kısıtlamasına dahi gidilmeden iptal edildi.


Aynı gün ödemeleri yapıp hatlarımızı geri aldık. Fakat taahhütle aldığımız 2 adet telefonun parası bir ay sonraki faturaya yansıdı. Yaklaşık 2.900 TL. Hattımın neden kısıtlanmadığını sorduğumda ise bunun bana özel bir ayrıcalık olduğunu söylediler. Evet Vodafone'da ayrıcalığın bedeli 2.900 TL.

Funda 1.011 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Funda03 Şubat 2015

    bir daha asla vodefone ile çalışmayacağım. ve yakınlarıma tavsiye etmeyeceğim. isterse hatları uzayda çeksin. önemli olan ticaret anlayışıdır.

  • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön