21 Haziran 2014

Vodafone Bildirimsiz Fatura Gönderdi

Kasım ayında yıllardır kullandığım Vodafone hattımı taşıdım. Taşıma sebebim faturaların düzensiz olmasıydı. Ardından aralık ayında beni arayıp ödenmemiş faturamın bulunduğunu söylediler, mailini istedim ve ödedim. 2014 haziran ayı başında Vodafone'un avukatı tarafından arandım ve ödenmemiş son bir fatura borcum olduğu bilgisi verildi. Neden bildirim yapılmadı dedim, ulaşılamamışım. Posta adresim, telefon numaram kayıtlı ama ulaşamıyorlar, ki bu süreçte arayıp neden numaramı taşıdığımla ilgili bilgi de aldılar. 6 ay boyunca ulaşma teşebbüsünde bulunmayan Vodafone 2 kuruş kar etmek için bu tür yollara başvuruyor.

Okan 142 Okunma

Cevaplar

 • Okan24 Haziran 2014

  abonesi olduğum ve olmadığım dönemlerde vodafone kadar yavaş işleyen bir muhasebe ve yetersiz bir geri bildirim sistemi olan müşteri hizmetleri ile daha önce karşılaşmadım.fatura iadesi için bile 2 ay neredeyse her gün vodafone'u aramışlığım var. bundan sonra bedava verseler kullanmam.

 • Okan24 Haziran 2014

  bana nasıl ulaşamadığınızı anlamakta güçlük çekiyorum, tanıdığım tanımadığım her türlü numaraya cevap veren biri olarak bana ulaşamamış olmanız mümkün değil, ''değerli abonemiz, talebiniz ile ilgili detaylı bilgi için 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. vodafone'' bu mesaj bana ulaşıyorsa siz de gayet ulaşabilirsiniz. lütfen bana ulaşmaya çalıştığınız numarayı bildirin.

 • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,24.06.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamamıştır.İncelemeye yönelik detaylı bilgilere Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile ulaşabilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön