04 Mayıs 2013 #1779178

Vodafone Bildirim Yapmadan İcraya Vermişler!

Adıma ait bir diğer Vodafone hattımı kullanmadığımdan dolayı son faturasını ödeyip kapattırmıştım. Üzerinden yaklaşık 1 sene geçtikten sonra Vodafone tarafından icraya verilmişim. Hemde hiçbir bildirim yapılmadan. Kaldı ki yine kendi adıma ait bir başka faturalı Vodafone hattım bulunmakta. bu hattımda otomatik ödemede ve ödemelerde hiçbir gecikme yıllardır olmamış.


Vodafone nasıl bir şirkettir ki sonradan çıkartılan 2 fatura için hiçbir bildirimde bulunmadan icra gönderebiliyor. Bu mudur sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız. Vodafone hattımı en kısa zamanda müşteri memnuniyetine önem veren bir başka gsm operatörüyle değiştireceğim.

Çağın 112 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik Aynı konulu bildirimin tarafınıza Vodafone internet sitemizden iletmiş olduğunuz şikayetiniz ile 06.05.2013 tarihinde yanıtlandığı tespit edilmiş olup, verilen bilgilerin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Çağın06 Mayıs 2013

    İnsanları mağdur ediyorsunuz. Bana bildirimde bulunmadınız. Müşteri memnuniyetinden bi habersiniz. Ayrıca avukat ile irtibata geçtim ve 90 tl çıkan faturaya 235 tl ödedim, bunuda kesinlikle helal etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön