21 Mart 2014

Vodafone Bildirim Yapmadan Faturamı Artırdı!

500 dakika,1. sms,1 gb internet(faturasız hat) 23 tl'ye süper komple paketini almıştım. Ancak bana hiç bir şekilde bildirimde bulunmadan 25 tl'ye çıkartmışlar ve her ayda 1,35 tl ücret kesintisi yapmaktadırlar ve 12 tl'den aşağıya kredi yüklemesini de kabul etmemektedirler. Hat kesintisi ve hizmet kalitesi de kötülüğün cabasıdır.

Esra 113 Okunma

Cevaplar

  • Esra03 Temmuz 2014

    Artık çok geç bebeğim aviva saya geçtim ben iyiki de geçtim harika

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön