16 Mayıs 2013 #1801454

Vodafone Bildirim Yapılmadı!

Vodafone abonesiyim paketime ek taahhütle 500 ilave dakika 1 yıl geçtiği için sona erdi ve bunun farkına varamadığım için 35 tl olan sabit ücretli faturam 410 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradım taahhüt bitim mesajlarının bütün abonelere gönderildiğini söylediler fakat yapılan kontrollerde tarafıma bu mesajın gönderilmediği görülüyor 18.04.2013 tarihinde fatura itirazında bulundum 15 iş günü olan yasal süre geçmesine rağmen itirazım çözümlenmedi ve üstüne hattımı kestiler aktifleştirmiyorlar da.

Bat?kan 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 549310****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturanız üzerinde gerekli düzeltmelerin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön