16 Şubat 2013 #1635043

Vodafone Bildirim Mesajları Saatler Sonra Geliyor!

Faturalı hat kullanıyorum ve hattımda paket yüklü. Paketimdeki dakikalar bitmiş olmasına rağmen tarafıma herhangi bir bildirim yapılmadığı için faturama ekstra ücret yansıtılmış.Bildirim mesajı ancak saatler sonra gelebildiği için Vodafone müşteri hizmetlerine şikayette bulundum ve karşılığında gelmiş geçmiş en garip cevaplardan biri geldi:"bildirim 24 saat içinde yapıldığı için yanlış bir ücretlendirme yoktur"


Sanki paketiniz dolduktan sonra 24 saat boyunca yaptığınız konuşmalar sizden Vodafone'a bağışlanıyormuş gibi.Ha bağışlamak demişken geçen ay ki 0.06 kb data kullanımı karşılığı ödediğim 1.02 tl fazla ücreti benim bizzat Vodafone'a bağışladığım da bir gerçek.Şirket mi hayır kurumumu mu?

Nurullah 47 Okunma

Cevaplar

  • Nurullah17 Şubat 2013

    Cevaba bak hizaya gel demişler ben Şubat döneminden bahsediyorum,onlar Aralık döneminde yaptığı başka iadeden bahsediyorlar,neyseki böylece orada da bir hata yaptıklarını itiraf etmiş oluyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,555234**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Aralık dönemine ait faturanız için iadenizin sağlandığı ve Ocak dönem faturanızdan düşürüldüğü tespit edilmiştir.Talebinize istinaden dönem faturalarınız incelendiğinde kullanım sonucu ücretlendirildiğiniz tespit edilmiş olup ücretlendirmenizde hata olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön