21 Eylül 2013 #2025214

Vodafone Bildirilmemiş 90 TL'lik Faturayı 750,00 TL'ye Mal Etti!

1,5 yıl önce başka bir gsm operatörüne hattımı taşıdım. 1 yıl sonra avukat tarafından telefon geldi ve 750,00 TL'ye yakın borcumun olduğunu yapmasam haciz işlemlerinin gerçekleştireceğini beyan ettiler. Ben kendilerine durumu ilettim benim bu faturadan haberim yoktu, Ev adresi, sms vs hiçbir kanaldan bana ulaşmadı.


Bilmediğim bir faturayı benim nasıl ödememi beklersiniz dediğimde ise cevap olarak imzaladığınız sözleşme de tarafınıza fatura bilgisini bildirme zorunluluğumuz yoktur deyip konuyu kapattılar, özetle işten ayrıldım ve cebimde hiç paramda yok haciz edilecek herhangi bir mülk ve malım da yok. Bu konuyu lütfen çözümleyin Ana parayı verebilirim. 3,200 TL kredi kartı borcunu veremedim.

Lokman 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,Faturanızın ulaşmaması ile ilgili takip abone tarafından yapılmakta olup, faturalarınızı öğrenebileceğiniz bir çok servisimiz mevcuttur. Fatura ödemelerinizle ilgili olarak imzalamış olduğunuz söleşmenin 5. maddesinin 7. fıkrasında " abone fatura ödemelerini, gönderilen faturanın adresine ulaşmasını beklemeksizin yapmakla mükelleftir. Faturası eline ulaşmayan abone, fatura bilgilerini anlaşmalı bankalardan Vodafone Fatura bilgi hattından, Vodafone Web sayfasından ve Vodafone' un belirleyeceği ve usulünce duyuracağı diğer mecralardan öğrenebilir." fatura takibinin abone sorumluluğunda olduğu bilgisi açıkça belirtilmiştir.Ödeme ile ilgili olarak tarafınıza tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön