02 Haziran 2014

Vodafone Beni Yanılttı

Ben Vodafone'a geçtim geçmez olaydım. Her yöne 1000 dk için geçtim fakat aylık 45 tl 750 dk paketi benim onayım olmadan hesap açıyorlar. Sonra 1000 dk'ya geçeyim diyorum. Yok ilkin 45 tl'lik faturanızı yatırın ondan sonra geçiş yapacağız da. Bir de bana fatura geliyor 57 tl neden diyorum. Efendim aşmışsınız falan. Karar aldım ömrü billah bir daha ne Vodafone'dan hat alırım ne de çalışanlarıma aldırtırım. Kaybeden sizsiniz!

Hasan 38 Okunma

Cevaplar

  • Hasan01 Temmuz 2014

    ıletısıme gecıldı ama bıldıklerım sadece yınelendı o kadar...

  • Vodafone Temsilcisi04 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön