27 Ocak 2014 #2258927

Vodafone Beni Usandırdı!

25 Ocak Pazar günü Bakırköy Vodafone Shop'tan Vodem aldım ancak eve gelip kullanmaya başladığımda 0-1 sinyal verip durdu. Çağrı merkezini aradım ve teknoloji birimi ile konuştum. Meğer bulunduğum sokakta 3G şebekesi yokmuş. "Hemen baz istasyonu planlaması için talep alıyorum" dediler. Dalga geçiyorlar sandım. İptal istedim. 75 TL cezanız var dediler + 35 TL Faturası (kullanmadığım)


Hattımı da Vodafone'a geçirmek için başvurdum ancak iptal istedim. Gelin görün ki Bakırköy mağazasına gitmek zorunda olduğumu, Taksim mağazasından iptal talebi veremeyeceğimi söylediler. 5-6 çağrı merkezi elemanı ile görüştüm, böyle bir konuşma şekli, böyle bir üslûp inanılmazdı.

Yusuf 54 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf28 Ocak 2014

    Merhaba, Bilgi alışverişinde bulunulmadı. Sadece "Ceza ödeyecekiniz size hizmet veremediğimiz vodeminiz için. Üstelik hiç kullanmanıza izin vermediğimiz 6 gb lik vodem için bir de fatura ödeyecekiniz" konu başlıklı bir konuşmaydı. Vodafone... Ne kadar uğraşırsan uğraş ama sen TELSİM'sin... Bunu bir daha gösterdin. Tşk

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön