24 Ağustos 2013 #1974016

Vodafone Beni İstemediğim Bir Tarifeye Geçirdi!

Bugün Avea'dan Vodafone'a geçiş yapmak için Vodafone bayisine gittim. Bayii beni faturalıya geçirmek istedi. Ben ise faturasız olsun 1 gb internet alıp akşam 9 sabah 9 Vodafone'lularla konuşmak istiyorum dedim yani özgür genç olsun. Bunun için yaşımı bile sordu fakat eve döndüğümde Vodafone beni arıyor ve tarifeniz cebini bilen tarifedir diyor.


Bende bunun üzerine iki defa Vodafone'nu aradım fakat tarifenizi değiştiremeyiz diyorlar. Birde beni suçluyor ve diyor ki onlar size istediğiniz tarifeyi sorup onaylatırlar. Sorduklarında ben nerdeydim peki sormadılar. Daha bugün geçiş için başvurdum 4- 5 gün sonra hattım açılacak. Beni bir ay mağdur edemezsiniz. Bir çözüm bulun.

Deniz 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde Özgür Genç tarifesine geçiş işleminizin yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön