27 Eylül 2013

Vodafone Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Yalova Mutlu şubesinden 1 TL'lik, kampanyadan cep telefonu aldım fakat beni hiç bilgilendirmeden, benden habersiz, 10 TL'lik 100 mb internet aboneliği yapmışlar. Hattı babam kullandığı için, bilgi mesajları da babama gitmiş. Babam yaşlı adam anlamıyor. Bu şekilde yaklaşık 7 ay boyunca, 10 TL alındı.

Üstelik hiç kullanmadığımız bir şey için, az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm, iadesini istedim kabul etmediler, "biz bilgi mesajı attık, o yüzden hiç bir şey yapamayız" dediler. Numaramı taşımak istediğimi söyleyince de 500 TL gibi, çok yüksek bir rakam istediler. Açıkçası Vodafone beni hayal kırıklığına uğrattı. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok!

Eser 31 Okunma

Cevaplar

  • Eser30 Eylül 2013

    aman vodafone bana uzak olsun, en az bin müşteri kaybedecekler, oysa onlar bana 1 müşteri muamelesi yaptılar, resmen dediler ki, bizi bırakacaksan, bırak, sana ihtiyacımız yok.

  • Eser27 Eylül 2013

    Dalga geçiyor olmalısınız, ben sadece 1 TL ye telefon almak istedim, siz ise otomatik 100 MB data aktif oldu diyorsunuz, siz bu ilgisizlikle daha çok müşteri kaybedersiniz, taahhütüm biter bitmez numaramı taşıyacağım ve çevremdeki dostlarıma sizden uzak durmalarını şiddetle tavsiye edeceğim, bana ulaşacağım numaraları yazacağınıza benden haberim olmadan aldığınız 70 TL mi verseydiniz, sizinle bir problemimiz olmayacaktı, müşteri memnuniyeti diye bir şey yok vodafonda!!!

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, katılmış olduğunuz cihaz kampanyası kapsamında kampanya ile birlikte 100 MB data(internet) paketinin otomatik olarak aktif olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön