18 Eylül 2013 #2017965

Vodafone Beni Cihaz Kampanyasına Almadı!

2005 yılından bu yana kullanmakta olduğum Vodafone hattım var. Hattım ilk yıllarında faturalıydı. Şu an da Vodafone'un cihaz kampanyalarından faydalanmak istediğimde çağrı merkezi; son 6 ay içerisinde faturalı olmanız gerekmektedir dedi. Biraz ısrar edince aslında önceden faturalı olan müşterilerimize bir kolaylık sağlıyoruz.


Konu ile ilgili Cep Merkezlerimizle görüşürseniz yardımcı olacaklardır denildi. Daha sonra Cep Merkezine gittim. Onlarda bana çağrı merkezi isterse sistemden açabilir. Biz buradan müdahale edemiyoruz dedi. Çağrı Merkezini tekrar aradım. Bu sefer bana kesinlikle olmaz son 6 ay faturalı olmanız gerekmektedir dedi. 7-8 yıldır kullanıyorum. 6 aylık kadar kıymetim yok. Hattımı taşıyacağım.

Sedat 45 Okunma

Cevaplar

 • Sedat27 Eylül 2013

  Ben son 6 aydır faturasız hat kullanıyorum. Nasıl bir kısıtlamaya girmiş acaba? Bir verdiğiniz cevap diğerine uymuyor. Nasıl kurumsal şirketsiniz siz? Telefonda ayrı, Cep Merkezinde ayrı, burada ayrı ayrı cevaplar veriyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Katılım sağlamak istediğiniz kampanya esasları gereğince, hattınızın son 6 ay içerisinde kısıtlamaya girmiş olmasından dolayı tarafımızdan kredi kartsız kampanya katılımızın gerçekleştirilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Ayrıca, kampanya şartlarını sağlayamayan abonelerimiz için kredi kartlı kampanya katılım şartı bulunmakta olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Sedat21 Eylül 2013

  Numaramı en yakın zamanda taşıyorum. Kesinlikle vodafone kullanmayın.

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön