29 Ocak 2014 #2264196

Vodafone Beni Bulamamış!

Benim bir Vodafone hattım vardı 2010'da kapattım. Hattımı kapatırken bütün borcumu sıfırladım. Temiz kağıdı aldım ve aradan geçen 3 yıl sonra 275 tl borç bildirildi. Hukuk bürosu başka bir hukuk bürosundan geldiğini daha geçmişi bilmediğini söyledi ve beni detayları almam için Vodafone çağrı merkezine yönlendirdi.


Vodafone'u aradım hattımı kapattıktan sonra gecikme faizi dendi ve beni bulamadıkları için ihbarın elime ulaşmadığı da söylendi.


Şimdi size bir sorum olacak hattı alırken TC kimlik numaralarını neden alıyorsunuz kişilerle ilgili herhangi bir sıkıntıda bulabilmek için mi yoksa bizlerden daha çok para kazanmak için mi?

Gülnur 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön