29 Ocak 2014 #2264311

Vodafone Benden Habersiz Üyelik Yapmış!

Telefonumu bugün sabah elime aldığımda kullanım ücreti 12 TL yazıyordu. Neyin nesidir anlamadım sonra bir mesaj geldi. Aynen şöyle yazıyordu.


Sımsıcak paketin aktif edildi, En güzel videoları sınırsız indirmeye başlayabilirsin! Paketin vergiler dahil haftalık 12 TL karşılığında iptal etmediğin sürece devam edecektir.MH: 02129873010


Ben hiç bir pakete üye olmadım gelen mesajı onaylamadım nasıl olur da paket kendiliğinden onaylanır veya yapılıp ücret kesilir? İPTAL yazıp 3210'a yolladım iptal edilmiştir diye mesaj geldi tekrar ama bu 12 TL nasıl kesilir? Paket benden habersiz Vodafone tarafından nasıl onaylanır anlamış değilim. Lütfen yardımcı olunuz bir kaç tanıdığımın da başına gelmişti. Böyle bir durum abone kaybediyorsunuz. TL'min iadesini istiyorum.

Cihan 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 03.02.2014 arihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön