02 Eylül 2013 #1988244

Vodafone Benden Habersiz Taahhüt Yapmış!

Yurt dışına çıkacağımdan Vodafone hattımı kapattırmam gerekiyordu. Süreyyapaşa'daki Vodafone merkezine giderek hattımı kapatmak istediğimi söyledim. Taahhütünüz var mı bakalım dediler yok ama tabi bakalım dedim. 23 Temmuz 10. 54'te 1 senelik taahhüt yapmışsınız dendi.


O telefon konuşmasında abonesi olduğum tarifeyi daha ucuza kullanabileceğim söylendi ve "özellikle" taahhüt yapmam gerekiyor mu" diye sordum, bana "hayır, istediğiniz zaman kapattırabilirsiniz" tarzında bir cevap verildi fakat özellikle sormama ve bu cevabı almama rağmen taahhüt yapılmış. 542'yi aradım, şikayet bilmem nesi oluşturuldu. Bana 3 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi. Bugün 6. gün ve hala bir şey yok.

Berk 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili yapılan kampanya girişi işleminde onayınıza istinaden işlem yapıldığı tespit edilmiş olup,tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön