06 Ağustos 2014

Vodafone Benden Habersiz Paket Yükleniyor

Duble İnternet paketim var, Mayıs'ta paketteki 2GB'ın tamamını kullandığım için Vodafone bayisine gittim ve 'sadece o ay için paketime ek' 500 MB yüklettim.


Ağustos ayı için duble paketimin süresi bugün bitiyordu bu yüzden dün bayiden 30 TL yüklettim ve duble internet paketi yerine 12 TL kesilerek 500 MB internet yüklendi. Bunun öncesinde ne bir bilgilendirme yapıldı ne de benim paketin yenilenmesi yönünde talebim oldu...


Müşteri temsilcisine ulaştım telefonumdan, mağduriyetimi dile getirdim, tarafıma ne bayi ne de SMS yoluyla bilgilendirme yapılmadığı için şikayet kaydı oluşturuldu.


Bugün tekrar aradım, haklı bir tutumla hatanın 'bende' olduğunu ve iade yapılmayacağını söylediler.


Harikasınız!

Ozan 1.265 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön