16 Şubat 2013

Vodafone Beklemem Gerekiyormuş!

Şuan saat 00.30 ve telefonuma sürekli Vodafone dan mesaj geliyor.. Peş peşe 20 tane oldu neredeyse.. Görüşme yapabilmem için ek paket almam gerekiyormuş..

Yani artık telefonum görüşmeye kapalı.. Ne enteresan ki ne borcum var ne de dakikam bitti.. 1 saat öncesinde baktığımda 300 dk.m vardı.. müşteri hizmetlerini aradım ve benle dalga geçercesine beklemeniz gerekiyor yeni dakika yüklenecek diyor.sıkıntımı dile getiriyorum adam bana sürekli aynı şeyi tekrarlıyor. beklemem gerekiyormuş..

Çözüm üretmeleri gerekirken kanser ediyorlar adamı.. Koskoca Vodafone haklı olduğu halde müşterisini mağdur duruma sokmak için özel karar mı aldı ! Önemli bir telefon açmam gerekse ne yapacağım bu saatte ?

Özlem 46 Okunma

Cevaplar

  • Özlem16 Şubat 2013

    Sayın wodafone,benim toplu sürem bitmemişti.. 300 dakikam varken hattım aramaya kapatıldı.. bu ne saçmalık..ve telefonu elime almadığım anlarda bile bana sabaha kadar süreniz bitti mesajları geldi.. az önce kalktım ve 50 tane messajla karşılaştım..ben bu olayı tam 12 saat yaşadım.. ve sizin hakkınızdaki fikrim hala değişmedi..isterseniz sisteminizden süremi kontrol edin ve o zaman bana bu otomatik mesajı gönderin..

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden kullanmakta olduğunuz tarife gereği, toplu süreniz bittikten sonra arama ve sms yapılamayacak yönlere işlem yapmak istendiğinde, bu uyarı mesajlarının sistem tarafından otomatik olarak gönderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. -Sms hakkı bittiğinde ya da data hakkı bittiğinde sms gönderimi yapmaya çalışıldığında ya da data bağlantısı yapmaya çalışıldığında bu sms gönderilir. - Dakika hakkı bittiğinde cep lira ya da ek paketi yoksa arama denemesi yapılırsa bu sms gönderilir. Akıllı telefonlarda arka plan güncellemeleri yapıldığından data girişi denemesi olabileceğinden,inernet girişlerini kapatmanızı öneririz. Bu hususlara dikkat edildiğinde, bu sms leri almayacağınızı belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön