22 Şubat 2013 #1649313

Vodafone Baz İstasyonu Sinyali Çok Düşük!

Manisa Merkez Laleli mahallesinde Vodafone çok kötü çekiyor. Hiç bir şekilde konuşma yapamıyoruz. Açık alanda bile sinyal kalitesi çok kötü.defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bana dedikleri kayıt oluşturduk gereğini yapacağız dediler. 1 yıldır bana baz istasyonunun arızalı olduğunu çalışmaların devam ettiğini söylediler. Ama bir türlü çalışma bitmedi. Kendileri de baz istasyonunun arızalı olduğunu biliyorlar. Taahhüdüm olduğu için hattımı iptal edemiyorum. hizmet kalitesi çok kötü.

Amahmut 249 Okunma

Cevaplar

  • Amahmut23 Şubat 2013

    kapalı alanlarla ilgisi yok. laleli mahallesi 5208 sokağa çıkıldığında açık alanda bile sinyal seviyesi kötü. halbuki kapalı alanda sıkıntı ver demişsiniz. aynı binada çalışan insanlarda bulunan avea ve türkcell hatlarında niye problem yok. ama benim gibi vodafone aboneleri konuşmakta sıkıntı çekiyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Bildirmiş olduğunuz bölgeye hizmet veren baz istasyonu verilerinin normal değerlerde olduğu, ancak kapalı alanlarda zayif sinyal alınabildiği belirtilmiştir. Mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön