27 Ocak 2014 #2259040

Vodafone Baz İstasyonu Sağlığımızı Tehdit Ediyor!

İzmir Karabağlar mahallemizde baz istasyonu var. Mahallede oturan ve hemen 100 metre ilerisindeki ilkokul ve ortaokul dahil bu baz istasyonundan şikayetçi ama bazı insanlar çıkarları için yaptırdı ve mahalleden izin dahi alınmadı. Şikayet ettik ama dinleyen bile yok. Bırakın bu kadar insanın vebalini kim verecek? Mahalleden 35/40 kişi Vodafone hattını iptal ettiriyor bir de baz istasyonuna üzerine tutku işi yazdırmışlar kimi kandırıyorlarsa akıllarınca yazık!

Erdem 96 Okunma

Cevaplar

  • Erdem13 Mart 2014

    yaya ne ınceleme anlatamam ne gelen var ne gıden hala aynı cocuklarımızın bızlerın saglıgına yazık bırılerın menfaatı ıcın bın ınsanı yakıyosunuz

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 28.01.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön