06 Eylül 2013 #1997586

Vodafone Bayisinin Yaklaşım Tarzı!

Vodafone kurumsal hatta geçiş başvurusu yaptım. 8 adet hat geçiş yaptı bir tanesi yapmadı. İşlemi yapan personeli aradım bugün geçiş olur dedi ama o gün kurumsal değil bireysel faturalı oldu. Tekrar aradım bir hata yapmışız düzelteceğiz dendi ve 1 gün bireysel olan hatta 26 TL fatura geldi.


Tekrar aradım onu biz iptal ederiz dedi. Fatura ödeme tarihi geldi firmayı aradım personel işten ayrılmış onu bulun o ödesin cevabını aldım. Şefi buldum ona söyledim ondan da 26 TL için ne çok konuştun ve biraz argo söz duyduk. Firma sahibine ulaştım oda personelden daha kaba bunları anlattım aldığım cevap 26 TL için mi mağdur oldun. Bunun yanı sıra ben hattımı 2008'de aldım şimdi ona da yeni tesis vergisi ödüyorum.

Ali 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ödemenin Kurumsal Satış Kanalı tarafından yapılarak sorunun giderildiği tespit edilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön