09 Ocak 2015

Vodafone Bayisinin Eksik İşi Yüzünden Hat İptali!

Başka bir operatörden Vodafone'a geçiş yaptım. Tarifemi seçtim hattımı aldım sözleşmeyi yaptık imzaladım. Konya Vodafone bayisi evraklarımı tam göndermediği için hattım şu an iptal olmuş durumda. Müşteri hizmetlerini arıyorum bayiden bilgi alabilirsiniz diyor. Ana bayiye gidiyorum 10-15 güne ancak açılır diyor.


15 gün boyunca ne yapacağım acaba? Düşünen var mı? Hattı taşıyıncaya kadar 40 takla atan görevliler sorun olduğu zaman tanımıyor ilgilenmiyor. Geçiş yaptığıma pişman oldum. Kesintisiz Vodafone ile konuşacakmışız. Vodafone gerçekten sınırları ezip geçtin yani. Buradaki çalışanların yapamadığını merkezdekiler yapsın lütfen sorunun giderilmesi sağlayınız.

Aybüke 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Aybüke17 Ocak 2015

    Sorun devam etmekte cozumlenmedi farkli bi operatorden yeni numara aldim

  • Vodafone Temsilcisi09 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön