12 Eylül 2013 #2008036

Vodafone Bayisinden Yüklediğim TL Gelmedi!

01/09/2013 Tarihinde Eskişehir Vodafone Köprü Başı İletişim'den 20 TL yüklettim fakat 30 dakika sonra gelmeyince gittim sistemde yoğunluk olduğunu kontör talebimin sistemden düşmüş olduğunu söylediler. Tekrar sisteme girip 1 saate kadar gelir dediler. Bir de numaralarını verdiler gelmediği zaman ararsınız diye fakat TL hala gelmedi ve numarayı da arıyorum açan yok. Vodafone çatısı altında nasıl bir şeydir bu? İsminizi taşıyarak ticaret yapanların hiç mi kontrolünü sağlamıyorsunuz?Acilen ilgilenilmesini rica ediyorum.

Tc 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağalanabilmesi için yükleme yapılan tutara ait dekont yada slip 'in tarafımıza fakslamanız gereketiği bilgisini iletmek isteriz. Faks numaramız: 0 212 367 50 00 Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön