21 Haziran 2014

Vodafone Bayisinden Şikayetçiyim

Bursa'da Kemerçeşme Telekom(!) adı altında faaliyet gösteren bayii, 25 TL'lik tarifeye geçmek istediğim halde 40 TL'lik faturaya geçirmiş(!) ve kullanılan gün farkından dolayı 32 TL fatura tarafıma yansıtılmıştır. Yaşadığım sıkıntıyı anlattığımda ilgilenmeyerek "Vodafone müşteri hizmetleri ile görüşün" diyerek sorumluluk almamış ve bayinin adını sorduğumda "Kemerçeşme Telekom. Şikayet edecekseniz merak etmeyin bize ceza gelmez" gibi gayri ciddi, hizmet anlayışından uzak bir tutum sergilemiştir. Bu durumu Vodafone müşteri hizmetlerine bildireli 3 hafta kadar oldu. İkinci fatura gelmek üzere ve hala sorun çözülmedi. Mağduriyetimin giderilerek zararımın karşılanmasını önemle rica ediyorum.

Semih 164 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön