31 Ocak 2014 #2268516

Vodafone Bayiside Çalışa Eksik ve Yanlış Yönlendirdi

1 ay önce cazip bir tarifeden yararlanmak için Beşiktaş Şubesinde hattımı Vodafone'a taşıdım. Tarife 1000 dk + 1000 sms + 2 GB internet ve toplamda 49-TL idi. Sözleşmemi yaptım, her gösterilen yere imza attım. Fakat faturam 63-TL geldi. Müşteri hizmetlerine sorduğumda Taahhütnameyi imzalamadığımı ve kampanyadan yararlanamayacağımı söylediler.


Bayidekilerin imzalamam gereken bir evrak daha olduğunu söylemediklerini belirttim. Bayiye gittim "Biz size mutlaka söylemişizdir" şeklinde yanıt aldım. "Ne imzalanacaksa imzalayayım" dedim. Aldığım cevap "Bu tarife hattını taşıyanlar için, siz artık Vodafone' lusunuz" oldu ama bu ay içinde mağduriyetim önlenmezse Vodafone'lu kalmayacağım kesin.

Bahar 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bahar06 Şubat 2014

    İlgili bayi çalışanı arayarak yapacak bir şey olmadığını söyledi. Fatura tarihinde hattım taşımakta başka bir yol bırakmadı bana.

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön